Ano, ale dýně se do března většinou zbavíme a slanina je věčná

blog0 comments

Ano, ale dýně se do března většinou zbavíme a slanina je věčná

Je užitečné mít na paměti rozdíly mezi právy a normami, zákony a morálkou. Stejně jako vy máte právo dělat spoustu věcí, které jsou založeny na utrpení ostatních lidí. Je legální naplnit talíř jídlem, které uvařila tvoje matka, a pak ho obrátit dnem vzhůru a říct jí, že si přeješ, aby ses nikdy nenarodil. To je vaše právo.

Ale měli byste? Někdo, kdo naznačuje, že byste možná neměli, není zásahem do svobody. To neznamená, že „liberálové“ pláčou po „bezpečných prostorech“. Totéž platí pro navrhování, aby lidé přehodnotili podporu profesionálního fotbalu nebo podporu myšlenky registrů všech Američanů určitého náboženství nebo smažení mražených krůt.

Nejzdravější věcí na Den díkůvzdání (a poté) je poslouchat, učit se, růst a zjišťovat, co je pro svět nejlepší.

Proč jsou pekanové ořechy pro mé koláče letos o 30 procent dražší?

Dostali nemoc zvanou strupovitost, sežrali je divoká prasata a Čína je začala milovat.

Liší se krůtí spánek od normálního spánku?

Ano, krůtí spánek je stresová reakce.

Je však tryptofan tím, co nás činí ospalými?

Ne, krůta obsahuje aminokyselinu tryptofan, ale ne více než kuře nebo hovězí maso.

Chápu, že pokud se pokusím smažit zmrazeného krocana, může to explodovat v mém domě. Právě jsme si nechali udělat skříně a poslední, co potřebujeme, je výbuch. Jak zmrazené je příliš zmrazené?

Nedávejte krůtu do fritézy, pokud je dokonce mírně zmrzlá. Rozmrazte celou cestu, což údajně trvá jeden den na každých pět liber (to zní jako hodně). Proč to uvnitř smažíš?

Jak špatné je, že nacpu naši krůtu několik dní předem?

Špatný! Vlastně nechutné, nedělej to.

Dočetl jsem se, že je zdravější nacpat krůtu slaninou. Je to zdravější alternativa.

Alternativa k čemu? Myslíte na krůtí slaninu? To je celá ta další věc.

Je nádivka z quinoi zdravější než běžná nádivka?

Ano, ale pokud je na stole náplň z bílého chleba, je to v pořádku.

Je pravda, že většina lidí o prázdninách přibere pět liber?

Ne

Opravdu na Den díkůvzdání sníme 4500 kalorií?

The New York Times naměřil to blíže k 2500. Ale to nezahrnovalo vůbec žádný alkohol – nebo ohřívání později nebo snídani před. Takže v podstatě ano, mnoho z nás ano.

Co mám dělat, když jsem v kuchyni svých tchánů a nevím, jak pomoci, nebo je to obecně nepříjemné?

Něco promíchejte.

Několik mých koláčů zmizelo. Mám podezření, že sousedův chlapec.

Byl to sousedský chlapec. Nauč ho, aby se s tebou nemazlil.

Slyšel jsem, že jíst krůtu bez kůže je pro mě lepší. Je to pravda?

Ano to je. Kůže je převážně z nasycených tuků.

Jak se mohu vyhnout rozhovoru se svou rodinou a soustředit se jen na to, co opravdu chci: f-o-o-d!

Zkuste být upřímnější. Jednoho dne strávíte svátky sami proti své vůli a i při všem jídle, které byste mohli chtít, vám bude smutno.

Opravdu si užívám jen krůtí kůže. Je to v pořádku?

Chci říct, že bych z toho nevydělal celé jídlo.

Je to moje první vegetariánská díkůvzdání. Mám udělat Tofurky?

Loni jsem na to odpověděl: "Tofurky jsou urážlivé, jazykově i kulturně. Pokud chcete jíst krůty, jezte krůty. Tofu vůbec nevypadá ani nechutná ani nevoní jako krůta. Pokud vyrábíte tofu, vlastněte ho a chovejte se k němu jako k tofu a říkejte mu tofu." V reakci na to mi výrobci Tofurky poslali nějaké Tofurky, abych to zkusil. Už to nepovažuji za urážlivé jako jídlo, jen jako slovo.

Mám udělat šťávu? (Všechna jídla na Den díkůvzdání ve formě šťávy)

Ne, stejně jako to je slovo, které mám rád a nemůžu se dostat z hlavy, šťávy nejsou nikdy dobrý nápad a na Den díkůvzdání by to bylo zvlášť izolační. Obzvláště pokud trávíte dovolenou s lidmi, které dobře neznáte, skrytě mícháte vše pod stůl a cucáte to skrz obří brčko.

Vypadá to, že omáčku necháváme většinu dne ležet a stále ji jíme. Je to špatně?

Ano. Dejte to do lednice, a pokud to sedí, měli byste jej přivést k varu, než ho budete znovu podávat.

Co když zapomenu na droby?

Jo, takže na minutu zálohování jsou droby viscerálními orgány krůty. Pokud si koupíte krůtu od řezníka, může se stát, že se dostane do sáčku, do kterého budete muset sáhnout a vyjmout ho dřív, než ho uvaříte. K výrobě krmiva pro psy používáme droby, ale fantazijní a venkovští lidé je jedí také různými způsoby. Pokud zapomenete vytáhnout pytel drobů a roztaví se "nebo jakýmkoli způsobem mění tvar," FDA říká, že byste neměli krůty jíst.

Brusinky jsou dobré pro vaše srdce a pomáhají předcházet rakovině. Čtu.

Možná, ale pak je uvaříme v cukru recenzeproduktu.top, takže bych na brusinkovou omáčku nekoukal jako na zdravou. Paula Deen do ní však vkládá majonézu, takže většina našich brusinkových omáček je relativně strohá.

Také je mám dělat s pomerančovým džusem místo stolního cukru?

Pokud chcete, aby chutnaly jako pomerančový džus. Vím, že to zní blbě, ale opravdu bych to řekl. Ano, to by vám dalo trochu méně fruktózy. Ale kolik brusinkové omáčky jíte? Jeden den v roce? Je to jako nádivka z quinoa. Rozdíl nakonec je do značné míry akademický a je tu milion důležitějších věcí, o které se musíme starat.

Moji příbuzní připravují různá jídla na Den díkůvzdání týdny předem a pak si při večeři povídají o tom, jak dlouho jsou v mrazáku. Nějak mi to kazí chuť k jídlu. Existuje nějaký skutečný důkaz, že dlouho zmrazené pokrmy mají nižší nutriční hodnotu než čerstvě uvařené?

Možná někde nějaké důkazy, ale obecně zmrazování potravin příliš nepomůže ke snížení jejich hodnoty pro nás. Zmrazení je normální a zdravé a čerstvé je marketingové heslo, které implikuje zdraví, pravděpodobně nespravedlivě.

Kapitán Nemo, Macy’s Thanksgiving Day Parade, 1929 (AP)

Bylo mi řečeno, abych uvařil krůtu s křídly "akimbo." Jen jsem přikývl, ale nejsem si jistý, co to znamená.

Zastrčte špičky křídel pod ramena, čímž se maso rozprostře, takže se má vařit rovnoměrněji.

Kolik je omáčka "příliš mnoho"?

Pokud nemáte srdeční selhání, na dovolené o tom nepřemýšlejte. Ale pak mě skutečnost, že se ptáte, zajímá, jestli jste v minulosti měli problémy s omáčkou?

Jaká bude Den díkůvzdání na Instagramu?

Toto je vlastně čtvrtá díkůvzdání Instagramu. Loni jsme byli po jídle-fotky. Cyklus však dokončil revoluci a instagramy s jídlem jsou opět skvělé. Udělej to, Instagram všechno. Začněte říkat "fotky, nebo se to nestalo" znovu a použijte hashtagy #blessed a #thisisthegoodlife a #gravy. Slibuji, je to skvělé.

V zásadě plánuji udělat misku z krůtí kůže a naplnit ji omáčkou. Pak to vezmi do mé staré dětské ložnice a sněz to sám. Pak to nejspíš několikrát zopakujte.

Ach nedělej to. Ale asi bychom byli dobří přátelé.

Poutníci přistáli na Plymouth Rock?

Ne.

Abraham Lincoln učinil Den díkůvzdání oficiálním svátkem?

Ano!

Žiji v New Yorku a chci se stát dobrovolníkem na Den díkůvzdání.

Zde je několik možností na poslední chvíli.

Je dýně nová slanina?

Ano, ale dýně se do března většinou zbavíme a slanina je věčná. Těchto zdravotních otázek je čím dál méně. Předpokládám, že je to zdravotní otázka, protože všechny dýně všude nás mohou stresovat. Jako kdybyste cítili, že tomu nemůžete uniknout. Sezónní úzkost související s dýní.

Co je v konzervované dýni?

Obvykle nějaký jiný druh tykve, který se liší od toho, co považujeme za dýni!

Jsem pescetář.

To je v pořádku.

Bude Macyho průvod zrušen?

Balóny nemohou vzlétnout, pokud je vítr větší než 34 mil za hodinu, a právě teď předpovědi říkají 36.

Normálně nekouřím, ale hej, je to Den díkůvzdání, že?

Proč mě stavíte do této polohy?

Udělal jsem omáčku a nelituji.

Studna

Má USDA a "horká linka na maso a drůbež"?

Ano! 1-888-MPHotline

Proč bych svou otázku jednoduše nevygooglil?

Nevím!

K dispozici je také horká linka Butterball.

Ano

Ano, vím, že jsem ti to říkal. Lidé, kteří jej provozují, jsou bystří. Řekli mi, kde najít sousedního chlapce, který ukradl koláče. Také uvedli situaci na pravou míru. Možná ukradl koláče, protože jeho rodina ho nedokáže dostatečně uživit. Bylo mi špatně, když jsem skočil, abych ho obvinil. Ale pak, když jsem ho našel, byl ve svém Range Roveru s dalšími třemi dětmi a jedl moje koláče. Myslím, že dělají nějaký bling ring, ale s koláči.

To je opravdu strašné.

Potřebujete lásku, abyste si užili prázdniny?

Ne, ale pokud máte příležitost a jste na plotě kvůli tomu, že někoho milujete, udělejte to. Moje matka říká, že jsme "po lásce" jako společnost, ale nemyslím si, že je to pravda.

Tento příspěvek vychází z verze, kterou jsme původně publikovali 28. listopadu 2012.

Pro Američany jsou to chaotické časy. Myslím tím celonárodní stažení sýra. (O čem jste si mysleli, že jsem mluvil?)

Několik známých značek sýrů-včetně Sargento, Meijer, Santino, Amish Classics, Country Fresh a Guggisberg-vydalo odvolání na sýry Colby, pepř, drcené taco a sýry čedar mezi obavy z kontaminace listerií v sýrárně v Indianě. Dosud nebyly hlášeny žádné nemoci.

Listerióza, nemoc přenášená potravinami, kterou způsobují bakterie Listeria monocytogenes, je zvláště nebezpečná pro osoby s oslabeným imunitním systémem. U těhotných žen může listeria způsobit předčasné porody, potraty a mrtvě narozené děti. Listeria je obzvláště odolná bakterie – na rozdíl od mnoha jiných choroboplodných zárodků může stále růst v chladné chladničce.

Nebezpečí infekce je součástí toho, proč prodejci sýrů v tomto případě dobrovolně odvolali své výrobky. Ale, jak už to tak často bývá, v průběhu minulého týdne stáhla svolávací akce. Načasování vyvolává otázky o tom, jak je s bezpečností potravin zacházeno a o nichž se diskutuje mezi výrobci, dodavateli, distributory a regulačními orgány, a dále otázky, jak dlouho trvá, než budou spotřebitelé informováni o možné kontaminaci.

Pro pojídače sýrů jsou otázky jednoznačné: Kde se vzal kontaminovaný sýr? A jak poznám, že sýr, který mám v lednici, je bezpečný k jídlu?

Odpovědi není vždy snadné najít.

Toto odvolání začalo společností Deutsch Kase Haus, výrobcem sýra v Indianě, která prodává sýry různým společnostem, které pak sýr balí pod různými značkami. Společnost Deutsch Kase Haus vydala dobrovolné stažení produktů vyrobených v její továrně v období od 1. září 2016 do 27. ledna 2017.

„Jsme ale poskytovatelem mezi podniky, takže pod naší značkou nic neoznačujeme,“ řekl Mark Hubbard, mluvčí společnosti Deutsch Kase Haus, „což znamená, že máme řadu zákazníků, kteří spadají pod tento produkt- a každý z těchto zákazníků jsou ti, kteří ve skutečnosti zahájili svá vlastní odvolání, která jsou uvedena na webových stránkách FDA. “

Jinými slovy, je na Deutsch Kase, aby upozornila své zákazníky, jako je Sargento, na možné znečištění – pak je na těchto značkách, aby sdělily další kroky americkému úřadu pro kontrolu potravin a léčiv a veřejnosti. (FDA kontroluje závod v rámci koordinovaného úsilí s Indiana Board of Animal Health o vyšetřování, řekl mi Peter Cassell, mluvčí FDA.)

V některých případech rozšíří značkové společnosti stažení z oběhu na další jejich výrobky, v případě, že se kontaminace rozšíří, řekněme z kompromitovaného sýra, na další výrobky zpracované nebo balené ve stejném zařízení. Jakmile bude vydáno odvolání potravin, každá společnost, které se to týká, se musí podívat na to, jak se kontaminace mohla rozšířit prostřednictvím vlastního závodu. Do odvolání tak může být postupem času vtaženo stále více produktů. A protože každá společnost má své vlastní protokoly, které je třeba dodržovat, nakonec vydávají svá odvolání v různých časových lhůtách. Proto mi „řekl Hubbard, že„ je důležité, aby se spotřebitelé pravidelně vraceli na webové stránky FDA “, aby zjistili, jak se mění rozsahy stahování.

To vše je stále komplikovanější, protože dodavatelské řetězce rostou déle a déle a konsolidují se zemědělské a potravinářské společnosti. Globalizace potravinových dodavatelských řetězců činí rozšířená ohniska pravděpodobnější a v některých ohledech obtížnější je sledovat. Podle článku z roku 2012 publikovaného Lékařským institutem je ve Spojených státech každoročně téměř 50 milionů infekcí přenášených potravinami – a způsobují asi 250 000 hospitalizací a 3 000 úmrtí. “Změny v globalizaci obchodu s potravinami mají důležité důsledky pro bezpečnost potravin,” napsali autoři článku. Zmírnění zvýšených rizik spojených s delším globalizovaným dodavatelským řetězcem bude vyžadovat „robustní kapacitu pro dohled nad veřejným zdravím“.

Takové sledování by mohlo zahrnovat levné senzory, inteligentní štítky, sdílení databází v reálném čase, balení pro čtení teploty a další nástroje ke změně způsobu, jakým jsou lidé upozorňováni na zkažené nebo stažené potraviny.

Aktuální vyvolání sýra bylo zahájeno, řekl mi Hubbard z „velké opatrnosti“. Stále je možné, doufají úředníci, že v důsledku toho nedojde k žádné nemoci. V současné době jsou operace v Deutsch Kase „zcela pozastaveny“, zatímco FDA vyšetřuje, řekl Hubbard.

“Musíte být velmi opatrní a musíte jít nad rámec toho, co si myslíte, že se může stát,” řekl Hubbard. “Je dobře, že to slovo zazní.” Chceme, aby lidé byli opatrní. “

Existuje epizoda Seinfeldu, kde Jerry jde na rande do steakové restaurace a objedná si salát – „prostě salát“. Číšník a jeho datum jsou oba zděšeni. Když si uvědomí společenskou oběť, kterou vykonal se svým zdravým řádem, v hlavě mu zaznívají slova: „Jen salát.“

„Salát“, slovo, obrázek, kategorie potravin, je zkratkou pro „zdravé stravování“, ale také zkratkou pro „neradostné zdravé stravování“. Evokuje diety a vědomí o hmotnosti tak, jak to nedělá žádná jiná celá kategorie potravin. Sendviče nevypadají jako fuška k jídlu, polévka není odmítnuta jako „králičí jídlo“.

“Dieta byla vždy ta králičí.” Salát, to znamenalo deprivaci, “říká Amy Bentley, profesorka potravinářských studií na Newyorské univerzitě.

V eseji proti salátu ve své knize Jídlo: Příběh lásky komik Jim Gaffigan také nasazuje „spravedlivé“: „Když si někdo objedná salát k obědu, je to prezentováno jako rozhodnutí mučedníka vzdát své štěstí číšníkovi. : „Jen si dám salát.“ „Je to„ jen “, které definuje étos salátu a řadí jej mezi méně než ostatní věci, které jste možná jedli. Jerry si mohl dát jídlo, ale místo toho si jen objednal salát. „Just“ je slovo zdržející se a salát je jídlem abstinentů.

A protože je zdravý, lahodný, dietní, lehký a méně než, byl salát vždy spojován se ženami.

Podle knihy Perfection Salad od Laury Shapiro se saláty ubíraly na počátku 20. století, v éře domácí ekonomiky a vědeckého vaření. Kvůli jejich vybíravé, pracné a dekorativní povaze byly spojovány s kultivovaností, bohatstvím a ženskostí. Některé z věcí, které byly v té době zařazeny do kategorie „salát“, ve skutečnosti nebyly nijak lahodné ani zdravé, například „žloutky rozmačkané s majonézou, tvarované do kuliček a stočené v tvarohu“ nebo saláty Jell-O (což znamenalo bohatství protože k jejich chlazení potřebujete lednici).

Sell Your House Today With Ultra Home Buyers

Fill out a form or give us a call! We have experts waiting to process your information and give you an IMMEDIATE cash offer. Don’t miss this opportunity to get the most money for your house!

Get Your Cash Offer Today